Populiariausios pažinčių svetainės senjorams

Pažinčių svetainės senjorams skirtos tam, kad vyresnio amžiaus žmonės galėtų patogiai bendrauti ir ieškoti pažinčių tarp savo bendraamžių. Nors jie pažinčių gali ieškoti ir kitose pažinčių svetainėse, bet specializuotos svetainės skiria visą dėmesį būtent jiems.

Į šį sąrašą įtraukiamos populiariausios pažinčių svetainės, kurios išskiria save kaip pažinčių svetaines pagyvenusiems žmonėms. Kai kurios iš šių svetainių riboja lankytojų amžių nuo 30 metų, kitos nuo 40 ar 50 metų.

Šiame sąraše įtrauktos svetainės teikia paslaugas lietuvių kalba, tačiau gali siūlyti pažintis ir kitomis kalbomis. Taip pat svetainėje turi būti suteikiama galimybė vartotojams iš Lietuvos ieškoti pažinčių, tačiau gali būti siūlomos pažintys ir kitose užsienio šalyse.

Į sąrašą įtraukiamos tiek mokamos, tiek ir nemokamos pažinčių svetainės senjorams.

Šių svetainių populiarumas vertinamas pagal lankomumo bei aktyvių narių skaičių Lietuvoje, socialinių tinklų sekėjų skaičių bei kitus kriterijus. Duomenys renkami iš svetainių pateiktos informacijos bei viešai prieinamų šaltinių. Reitingas atnaujinamas kartą per mėnesį.

Populiariausios senjorų pažinčių svetainės


 1. DarniPora.lt

  DarniPora.lt

   

   

  DarniPora, rimtų pažinčių svetainė, kurioje laukiami vyresni nei 50 metų vyrai ar moterys.

  Registracija svetainėje yra nemokama, tačiau bendravimui be apribojimų su visais nariais jums reikės įsigyti mokamą narystę.

  Pažinčių paslaugos teikiamos lietuvių kalba.

 2. Pazintys60.lt

  SenjoruPazintys.lt

   

   

  Pagyvenusiųjų pažintis siūlanti svetainė, kurioje laukiami vyresni nei 50 metų vyrai ar moterys.

  Ši svetainė priklauso tarptautiniam pažinčių svetainių tinklui ir siūlo ieškoti pažinčių lietuvių kalba visoje Europoje bei kai kurios kitų žemynų valstybėse.

  Registracija svetainėje yra nemokama, tačiau bendravimui be apribojimų su visais nariais jums reikės įsigyti mokamą narystę.

  Pažinčių paslaugos teikiamos lietuvių kalba.