Populiariausios pažinčių svetainės rimtiems santykiams

Pažinčių svetainės rimtiems santykiams yra skirtos tiems žmonėms, kuriuos domina tik ilgalaikiai santykiai ar šeimos sukūrimas.

Rimtų santykių pažinčių svetainės dažniausiai siūlo įvairius asmenybės testus, kurių pagalba rekomenduoja jums tinkančius žmones. Registracija daugeliu atvejų būna sudėtingesnė, nes reikia užpildyti testus. Dėl šios priežasties nemaža dalis žmonių, kurie nėra pasiruošę ilgalaikiams santykiams tiesiog renkasi svetaines, kuriose pažinčių ieškoti gali pradėti paprasčiau.

Žinoma, kad tokio tipo svetainėse pasitaiko ir trumpalaikių pažinčių ieškančių žmonių, tačiau jų dalis mažesnė nei pažinčių svetainėse visiems ar tik suaugusiems.

Nepaisant to, kad narių skaičius šio tipo svetainėse bus mažesnis nei pažinčių svetainių visiems narių skaičius, tačiau tų narių tikslas yra rimti santykiai ir jums nereikės gaišti laiko bendraujant su žmonėmis, kurie turi kitokių tikslų.

Todėl jei jūs ieškote rimtų santykių, norite įdėti pastangų į tai ir siekiate atsirinkti tik jums labiausiai tinkančius kandidatus, pažinčių svetainės rimtiems santykiams gali būti tinkamas pasirinkimas.

Šiame sąraše esančios pažinčių svetainės paslaugas teikia Lietuvoje, tačiau taip pat gali būti narių ir iš kitų šalių. Dauguma šių svetainių suteikia galimybę bendrauti tik įsigijus mokamą narystę, tačiau pasitaiko ir tokių, kuriose suteikiama galimybė bendrauti nemokamai tam tikromis sąlygomis, pavyzdžiui, paprasti nariai gali nemokamai bendrauti su mokančiais nariais, tačiau negali bendrauti su kitais nemokančiais nariais.

Šių svetainių populiarumas vertinamas pagal lankomumo bei aktyvių narių skaičių Lietuvoje, socialinių tinklų sekėjų skaičių bei kitus kriterijus. Duomenys renkami iš svetainių pateiktos informacijos bei viešai prieinamų šaltinių. Reitingas atnaujinamas kartą per mėnesį.

Populiariausios pažinčių svetainės rimtiems santykiams


#1 DarniPora.lt

DarniPora.lt

 

 

Pažinčių svetainė rimtiems santykiams, kurioje poros parenkamos remiantis psichologų sukurtu suderinamumo testu.

Šioje svetainėje galite susikurti anketą ir užpildę testą savo anketoje matysite jums asmeniškai parinktus suderinamus narius. Išsirinkę jums labiausiai patinkančias anketas galėsite pradėti bendravimą nusiųsdami žinutę ar pasinaudodami klausimų-atsakymų rinkiniu „Pažinties vedlys“.

Svetainėje galėsite ne tik ieškoti pažinčių, bet ir diskutuoti forume bei skaityti straipsnius santykių temomis.

Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių kalba.


#2 NaujaMeile.lt

NaujaMeile.lt

 

 

Pažinčių svetainė ieškantiems naujos meilės.

Šis rimtų pažinčių portalas stengiasi padėti jums surasti mylimą žmogų, su kuriuo norėtumėte praleisti savo gyvenimą.

Nors svetainė siūlo ieškoti pažinčių lietuviškai žmonėms iš Lietuvos, tačiau registruotis galima ir būnant bet kurioje pasaulio šalyje.

Registracija svetainėje nemokama, tačiau bendravimui be apribojimų reikės įsigyti mokamą narystę.

Svetainės paslaugos teikiamos lietuvių kalba.